Нотаріальна палата України (НПУ), об’єднуючи нотаріусів з усієї України, працює на  захист їхніх прав  та інтересів, підвищення професійних стандартів, прагне до гідного сприйняття нотаріату, його ролі і місця у суспільстві.

Нотаріат – найважливіша частина глобальної системи юриспруденції, пов’язана при цьому з українським суспільством і кожним громадянином. Нотаріальна палата України працює для своїх членів, сприяє підвищенню статусу і авторитету професії нотаріуса в Україні. ЇЇ діяльність і рішення спираються на унікальний досвід, майстерність команди професіоналів високого рівня та інноваційні технології.

Цінності НПУ:

Незалежність. Наша робота будується виключно на принципах законності, незалежності, помножена на переконання об’єктивності і неупередженості.

Відповідальність. Точність, безпека і надійність у всьому. Робота нотаріуса – результат постійного розвитку і вдосконалення умінь і навичок. Керуючись спільними цілями, ми несемо єдину відповідальність за результати нашої праці і прийняті нами рішення.

Цілісність. Розуміння своєї ролі і виконання своїх суспільних обов’язків, активна життєва позиція і робота на благо кращого майбутнього України у всі часи служили нам опорою. Наша відданість справі перетворює знання і досвід на упевненість в нотаріаті з боку українського суспільства.

Оновлення. Постійне вдосконалення, навчання і впровадження в щоденну практику передових рішень і технологій, незважаючи на консервативність професії нотаріуса, – запорука довіри до нас з боку членів НПУ і суспільства.

Високі стандарти нотаріату забезпечують справедливість в суспільстві.

стрічка новин