Новини міжнародного нотаріату

19-20 квітня 2018 року у м. Зальцбург (Австрія) відбудеться 30-та Конференція європейських нотаріусів, присвячена темі нотаріального захисту споживачів в епоху цифрових технологій. Австрійські нотаріуси запрошують членів Нотаріальної палати України до участі в конференції – про це йдеться у листі президента Національної ради австрійських нотаріусів Людвіга Біттнера, що надійшов на адресу НПУ.

На Конференції експерти європейських інституцій та нотаріуси обговорять, як саме нотаріат може захистити споживачів, якими є перспективи укладення смарт-контрактів, та як це пов’язано із Загальним регламентом захисту даних, що набере чинності у травні 2018 року. Оскільки споживачі все більше часу проводять в Інтернеті, незалежно від того,  хочуть вони укласти контракт чи знайти інформацію про товари та послуги, виникає багато питань стосовно безпеки та контролю даних.

Еволюція цифрових технологій не повинна поставити під загрозу права споживачів та правову безпеку, тому мета Конференції – висвітлити можливості переходу на «цифру», але разом з тим вказати на можливі ризики та небезпеку для користувачів Інтернету, визначивши важливу роль нотаріуса у захисті споживачів. Нотаріус – опора захисту споживачів у Європі, вважають організатори Конференції.

Окрім наукової програми Конференції, що включає в себе дискусії, круглі столи тощо, запланована культурна програма з відвіданням історичних місць, вітальні прийоми. Мови Конференції: німецька, англійська та французька (синхронний переклад). Кінцева дата реєстрації – 20 березня 2018 року. Детальніше про умови реєстрації можна дізнатися у документах (загальна інформація; реєстраційна форма; реєстраційний збір; бронювання готелю) та за телефоном міжнародного відділу НПУ 044-230-72-80.

           

Переглядів:
стрічка новин