Новини палати

4 липня 2022 року о 12:00 розпочнеться всеукраїнський Інформаційний марафон НПУ «Особливості роботи нотаріусів України в умовах воєнного стану. Оптимізація та зменшення обмежень (3-й етап)».

Запрошуємо нотаріусів до участі за посиланням https://edu.npu.ua/courses/m3/

ПРОГРАМА

✅ «Основні аспекти роботи нотаріату України в умовах воєнного стану, повернення повноважень, захист прав громадян та бізнесу»

Володимир Марченко, президент НПУ

✅ «Державне регулювання роботи нотаріату в умовах воєнного стану. Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 719. Зменшення обмежень у процедурах вчинення нотаріальних та реєстраційних дій, та водночас посилення обмежень роботи нотаріусів на територіях, де відключені реєстри»

Євгеній Горовець, перший заступник Міністра юстиції України
Віра Бондаренко, директор Департаменту нотаріату Міністерства юстиції України

✅ «Законодавчі ініціативи щодо врегулювання проблемного питання оформлення спадщини, організації нотаріальної діяльності у зв’язку із воєнним станом»

Ігор Фріс, народний депутат України

✅ «Особливості відновлення роботи інституту реєстрації місця проживання фізичних осіб в Україні в умовах критичної необхідності. Проблеми. Пошук рішень. Успішні приклади та регіони»

Іван Двойленко, заступник Голови Державної міграційної служби України

✅ «Окремі питання змін щодо процедур вчинення нотаріальних дій в умовах воєнного стану згідно постанови КМУ від 24.06.2022 № 719»

Інна Бернацька, віце-президент НПУ, Голова Комісії НПУ з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності

✅ «Окремі питання змін щодо процедур здійснення реєстраційних дій в умовах воєнного стану згідно постанови КМУ від 24.06.2022 № 719»

Тетяна Кучеренко, заступник Комісії НПУ з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності

✅ «Особливості вчинення нотаріальних дій в умовах воєнного стану: суб’єктні та територіальні обмеження. Нововведення щодо кредитних та іпотечних правовідносин згідно постанови КМУ від 24.06.2022 № 719»

Олена Кирилюк, Перший віце-президент НПУ, Голова Комісії НПУ з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування

✅ «Практичні питання формування за допомогою програмних засобів ДРП інформації про проведені нотаріусами реєстраційні дії з метою кібербезпеки»

Наталія Козаєва, член Ради НПУ, Голова Комісії НПУ з питань інформатизації, цифрової трансформації та запобігання кіберзлочинності

Переглядів:
стрічка новин