Новини палати

Шановні нотаріуси!

Нотаріальна палата України повідомляє про перенесення чергового З’їзду нотаріусів України, який планувалося провести 18 вересня 2020 року в м. Київ.

З 14 вересня 2020 року м. Київ за рівнем небезпеки поширення COVID-19 (згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 30) перейшов з жовтої до більш жорсткішої помаранчевої карантинної зони, у  зв’язку з чим у столиці було введено низку посилених карантинних обмежень, зокрема й щодо проведення масових заходів, які дозволені лише за участі не більше 220 осіб, одна особа на 10 кв.м площі будівлі.

За наявності  таких карантинних обмежень стало неможливим проведення чергового З’їзду нотаріусів України 18 вересня 2020 року в м. Київ.

14 вересня 2020 року Радою НПУ було прийнято рішення (протокол № 72) про перенесення чергового З’їзду нотаріусів України (скликаного рішенням Ради НПУ від 13 лютого 2020 року).

Дату і місце проведення чергового З’їзду нотаріусів України буде визначено на найближчому засіданні Ради НПУ та офіційно повідомлено.

Переглядів:
стрічка новин