Новини міжнародного нотаріату

Президент Міжнародного союзу нотаріату Хосе Маркеньо де Йано від імені МСЛН запросив українських нотаріусів взяти участь у 29-му Міжнародному конгресі нотаріату, що відбудеться у м. Джакарта, Індонезія, з 27 по 30 листопада 2019 року.

Цьогоріч на Конгресі будуть заслухані і обговорені доповіді національних доповідачів з країн-членів МСЛН на теми «Значимість  нотаріальних засад у ХХІ столітті» та «Нотаріус і фізична особа».

Національну доповідь від України підготувала Аліна Гамзатова, приватний нотаріус Броварського районного нотаріального округу.

Учасникам Конгресу видаватимуться відповідні сертифікати –  підтвердження підвищення професійної кваліфікації.

Програма та умови участі

Перед початком Конгресу, з 24 по 27 листопада 2019 року, у Джакарті  відбудуться засідання робочих органів МСЛН, у тому числі остання Асамблея нотаріатів-членів цього скликання, на якій буде обране нове керівництво Союзу.

Бажаючих взяти участь у Конгресі просимо надіслати свої контактні дані (П.І.Б., місце роботи, № тел., адресу  електронної пошти) на адресу міжнародного відділу НПУ interdep.npu@gmail.com для формування групи та отримання більш детальної інформації.

Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку із традиційно значною кількістю учасників з інших країн, а також туристичною привабливістю Індонезії, бажано заздалегідь визначитись з поїздкою.

За довідками звертатись за тел. (044) 230 72 80, головний спеціаліст з питань міжнародного співробітництва Коняєва Валентина Дмитрівна.

 

Переглядів:
стрічка новин