Новини палати

Нотаріальною палатою України підготовлено для нотаріусів Методичний посібник «Державна реєстрація товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, фізичних осіб – підприємців. Алгоритми дій нотаріуса як державного реєстратора. Зразки документів».

Посібник розміщено на «Нотаріальній платформі» в розділі «Єдина нотаріальна практика» – «Методичні посібники» (за посиланням>>>)

Мета посібника – викладення теоретичного і практичного аспектів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надання покрокових алгоритмів роботи зі старим програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

В посібнику враховано останні зміни до Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», пов’язані з прийняттям Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», який набув чинності 28 квітня 2020 року.

Станом на 12 травня 2020 року не затверджено форму структури власності, не затверджено нових форм заяв про державну реєстрацію, не вирішено, за якою процедурою у старому програмному забезпеченні буде проводитись підтвердження відомостей щодо кінцевих бенефіціарних власників.

Методичний посібник підготовлено Комісією НПУ з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, Комісією НПУ з питань співробітництва з органами державної влади. Особливо вагому участь взяли приватні нотаріуси Юлія Петутіна (м. Київ), Катерина Бєлінська (м. Харків), Марина Зєннікова (м. Дніпро), Інна Бернацька (м.Острог Рівненської обл), Анна Котляр (м. Запоріжжя), Олена Павловська (м. Київ), Вікторія Морозова (м. Запоріжжя), Тетяна Кучеренко (м. Борислав Львівської обл).

Просимо взяти до уваги, що такий масштабний матеріал підготовлено в стислі строки та невеликою командою. У разі знаходження неузгодженостей, для врахування у наступних редакціях посібника надсилайте свої зауваження на адресу julia@petutin.com 

Шановні нотаріуси, якщо у вас виникають питання щодо доступу до «Нотаріальної платформи» – звертайтеся до системного адміністратора НПУ Ростислава Конишева (099) 11-000-40 

Переглядів:
стрічка новин