Нотаріальна палата України за підтримки Міністерства юстиції України організовує захід з підвищення професійного рівня нотаріусів – всеукраїнський вебінар на тему «Актуальні питання державної реєстрації бізнесу – 2020».

Дата проведення: 04 травня 2020 року

Час проведення: 14:00 – 17:00

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам напередодні вебінару.

Доповідач – Віталій Желінський, заступник начальника Управління – начальник Відділу розгляду звернень у сфері державної реєстрації бізнесу Управління розгляду звернень та скарг у сфері державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України

ПРОГРАМА

1. Заявники при проведенні різних типів реєстраційних дій. Документи, що підтверджують повноваження заявника.

2. Територіальний та екстериторіальний принципи державної реєстрації.

3. Випадки проведення реєстраційних дій лише нотаріусами.

4. Установчий документ юридичної особи: вимоги до його змісту та оформлення.

5. ТОВ/ТДВ. Алгоритм дій державного реєстратора при виході та відчуженні часток у статутному капіталі. Порядок проведення реєстраційних дій щодо зміни складу учасників у випадку придбання частки в статутному капіталі на електронних торгах.

6. Порядок використання державним реєстратором відомостей реєстрів та інших інформаційних систем при проведенні державної реєстрації.

7. Структура власності юридичної особи: що змінилося з 28.04.2020.

8. Відповіді на запитання учасників вебінару.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь – безкоштовна, за рахунок членських внесків до НПУ.

Видається сертифікат про підвищення професійного рівня – зареєстрованим учасникам, за умови відсутності заборгованості по сплаті членських внесків до НПУ станом на 01.03.2020 (дізнатися про заборгованість можна за посиланням https://npu.ua/news/zaborgovanist-01-04-2020/, у випадку питань звертайтеся в бухгалтерію НПУ за адресою finance@npu.ua).

РЕЄСТРАЦІЯ – до 29.04.2020 включно 

Будь ласка, заповнюйте форму реєстрації коректно (точне ПІБ, українською мовою), адже ці дані використовуються для виготовлення сертифікатів! Також зверніть увагу на правильність зазначення вашого е-mail – саме на цю адресу ви отримаєте посилання на трансляцію вебінару.

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО.

Питання щодо реєстрації можна надсилати на електронну адресу webinar0405@npu.ua

Переглядів:
стрічка новин