Підвищення професійного рівня нотаріусів, м. Дніпро

Шановні нотаріуси!

Нотаріальна палата України запрошує підвищити професійний рівень за темою «Зміни в процедурі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: теорія та практика».

Дата проведення: 29 жовтня 2019 року

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26  (культурно-діловий центр «Менора», конференц-зала «Синай»)

Час проведення: 10:00 – 18:00, початок реєстрації о 09:00

Участь – безкоштовна, за рахунок членських внесків до НПУ.

Видається сертифікат про підвищення професійного рівня.

Доповідач:

Віталій ЖЕЛІНСЬКИЙ, державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації

У програмі:

– зміни в процедурі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
– окремі питання.

УМОВИ УЧАСТІ

Повна відсутність заборгованості по сплаті членських внесків до НПУ (дізнатися про заборгованість можна в бухгалтерії НПУ за телефоном (044) 230-72-79).

Обов’язкова попередня реєстрація до 18 жовтня. Кількість місць обмежена, реєстрацію може бути закрито завчасно у випадку заповнення кількості місць.

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!

Питання програми  можуть змінюватися на розсуд організатора.

Довідки за телефоном (044) 230-72-75

 

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ НОТАРІУСІВ

Відділення НПУ в Дніпропетровській області повідомляє, що 29 жовтня 2019 року відбудуться загальні збори нотаріусів Дніпропетровської області.

Порядок денний загальних зборів:

– Звіт про роботу відділення НПУ в Дніпропетровській області з 25.05.2018 року по 29.10.2019 року (доповідач – голова відділення НПУ в Дніпропетровській області О.В. Бунякіна).

– Досягнення НПУ на шляху зміцнення довіри громадян до нотаріату України, у сфері реформування законодавства та розвитку професійного самоврядування (доповідач – голова відділення НПУ в Дніпропетровській області О.В.Бунякіна).

– Стан сплати членських внесків нотаріусами області, заходи реагування на наявність заборгованості (доповідач – голова відділення НПУ в Дніпропетровській області О.В. Бунякіна).

– Різне.

 

Переглядів:
стрічка новин