Міністерство юстиції України запрошує нотаріусів та державних реєстраторів відвідати конференцію на тему «Законодавчі новели та перспективи у сферах нотаріату та державної реєстрації. Здійснення контролю у зазначених сферах».

Організатор:  Міністерство юстиції України спільно з партнерами проекту ЄС «Право-Justice».

Дата проведення: 19 лютого 2020 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, (4 поверх), Mercure Congress Centre (Зала Довженко).

Час проведення: 10:00 – 15:00, початок реєстрації о 09:00.

Відбуватиметься онлайн-трансляція.

Доповідачі:

Ольга Оніщук, заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації;

Дмитро Кирилюк, директор Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України;

Віктор Дубовик, заступник директора департаменту – начальник управління розгляду звернень та скарг у сфері державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України;

Віра Бондаренко, заступник директора департаменту – начальник управління нотаріату та фінансового моніторингу Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України;

Богдан Дідур, начальник управління контролю та моніторингу суб’єктів державної реєстрації Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України;

Віталій Желінський, заступник начальника управління розгляду звернень та скарг у сфері державної реєстрації – начальник відділу розгляду звернень у сфері державної реєстрації бізнесу Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України.

У програмі конференції:

Вітальне слово заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації – Ольги Оніщук.

Доповіді на теми:

Зміни, що відбулись у сферах нотаріату та державної реєстрації. Перспективи реформування зазначених напрямів. Основні новели пакету антирейдерських законів.

Практика та проблематика розгляду звернень та скарг у сфері державної реєстрації. Діяльність Офісу протидії рейдерству. Огляд судової практики щодо визнання незаконними реєстраційних дій.

Заходи контролю у сфері нотаріату. Перспективи запровадження електронного нотаріату та розширення повноважень нотаріусів.

Порядок проведення моніторингу реєстраційних дій, камеральної перевірки та спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора. Типові порушення, що виявлені за результатами здійснення заходів контролю у сфері державної реєстрації.

Аналіз порушень, допущених державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Заходи, направлені на попередження зазначених порушень.

Участь у заході безкоштовна.

Тематика та питання програми конференції можуть змінюватися на розсуд організатора. Довідки за телефонами: (044) 237-71-84, (044) 233-65-42.

Переглядів:
стрічка новин