13 – 14 вересня 2019 року відбудуться традиційні «Азовські зустрічі нотаріусів» захід з підвищення професійного рівня нотаріусів, організований Нотаріальною палатою України.

Місце проведення – Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Макарова,81, база відпочинку «Золотий Берег».

ПРОГРАМА

1. Актуальні питання державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна та припинення обтяжень нерухомого майна.

Доповідачі – заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Нікітенко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Михайло Волков.

2. Окремі питання оформлення документів за участю юридичних осіб, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з урахуванням законодавчих змін. Актуальні питання посвідчення іпотечних договорів, припинення, зняття обтяження та інше.

Доповідач член Ради Нотаріальної палати України, приватний нотаріус Київського міського  нотаріального округу Юрій Бадахов.

3. Взаємодія нотаріату та органів державної реєстрації актів  цивільного стану, проблематика  у відносинах. Актуальні питання  роботи та отримання інформації з Державного реєстру  актів цивільного стану громадян.

Доповідачі – заступник начальника Управління державної реєстрації — начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяна Мехтієва та начальник Олександрівського районного у місті Запоріжжі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Вікторія Кузьмина.

4. Порядок спадкування зброї. Особливості розрахунку часток при оформленні спадкових справ.

Доповідач – завідувач Шостої запорізької державної нотаріальної контори Наталя Дмитрієва.

РЕГЛАМЕНТ

День 1, 13 вересня 2019 року

09.00 – 10.30 Реєстрація учасників.

11.00 – 11.15 Відкриття. Привітання учасників.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов.

Голова відділення Нотаріальної палати України в Запорізькій області Людмила Масловець.

11.15 – 12.30 Лекція на тему: «Актуальні питання державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна та припинення обтяжень нерухомого майна».

12.30 – 14.00 Лекція на тему:  «Взаємодія нотаріату  та органів  державної реєстрації актів  цивільного стану, проблематика  у відносинах. Актуальні питання  роботи та отримання інформації з Державного реєстру  актів цивільного стану громадян».

14.00  –14. 45 Перерва на обід.

14.45 –18.00  Лекція на тему: «Окремі питання оформлення документів за участю юридичних осіб, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з урахуванням законодавчих змін. Актуальні питання посвідчення іпотечних договорів, припинення, зняття обтяження та інше».

19.00   Фуршет

День 2, 14 вересня 2019 року

07.30 – 09.30 Сніданок.

10.00 – 10.45 Лекція на тему: «Порядок спадкування зброї. Особливості розрахунку часток при оформленні спадкових справ».

10.45  –12.00 Круглий стіл на тему: «Ведення нотаріального діловодства з урахуванням законодавчих змін. Обговорення результатів розгляду звернень громадян та проведених планових комплексних перевірок нотаріальної діяльності нотаріусів області за І півріччя 2019 року. Розгляд питань що виникають у нотаріусів як у суб’єктів первинного фінансового моніторингу».

12.00 – 12.15 Підведення підсумків.

З питань участі звертайтеся за телефонами: 067 613 68 52, 050 943 73 35

Переглядів:
стрічка новин